Home page > Aktuality > Pochod na podporu aktivního stáří válečných veteránů

Pochod na podporu aktivního stáří válečných veteránů

Dne 14. 11. 2019 se pod záštitou ÚVN –VoFN Praha, Týmu pro podporu zdraví a  Domova Vlčí mák uskutečnil „Pochod na podporu aktivního stáří válečných veteránů“.

Za odbor pro válečné veterány se pochodu zúčastnila Vladimíra Habrová a Helena Typoltová, která organizátorům pochodu předala finanční podporu ve výši 2 200,- Kč. Na tuto podporu válečných veteránů se složili pracovníci oddělení péče o válečné veterány odboru pro válečné veterány MO.

Start pochodu byl vyhlášen generálem Kuchynkou za účasti válečných veteránů, obyvatelů Domova Vlčí mák a dalších příznivců válečných veteránů.

Tohoto pochodu, který byl již třetím ročníkem, se zúčastnili váleční veteráni a jejich rodinní příslušníci, členové ČsOL, sestřičky Domova Vlčí mák a ostatní příznivci válečných veteránů. Jednalo se o 3. ročník a účastníci navštívili zajímavá místa, jako výstavu Komunikace 89 na Letné, pamětní desku židovských transportů u hotel Mama Shelter Prague a Památník ticha na nádraží Bubny. Pochod byl zakončen historickým výkladem, kterého se zhostil ředitel OVV plukovník Eduard Stehlík.

 

Fotogalerie

Nahoru